Κυριακή 9 Νοεμβρίου 2008

Διπλό στο θρασύβουλα!

Πήρε την νίκη απέναντι στον θρασύβουλα η ΑΡΕΙΑΝΑΡΑ μας κάνοντας την ανατροπή στο γήπεδο της φυλής!Η ομάδα μας βρέθηκε πίσω στο σκορ στο τρίτο λεπτό της επανάληψης όμως ο ΑΡΗΣ αντέδρασε με ευκαιρίες και στο 58' ο Γερμανάκος ακύρωσε γκολ απο φάουλ του χαβίτο κ έδωσε επανάληψη!Η ομάδα μας δεν πτοήθηκε από τα σφυρίγματα και στο 66' κέρδισε από χέρι πέναλντυ το οποίο και εκτέλεσε ο ΚΟΚΕ σημειώνοντας το 1-1!Μετά από συνεχή πίεση ο ΑΡΗΣ μας κατάφερε να βρεί δύχτια στο 84' με ένα πανέμορφο γκολ από τον Ρεγκέιρο!Ο ΑΡΗΣ μας πήρε λοιπόν με λίγη δυσκολία ακόμη 3 πολύτιμους βαθμούς για την συνέχεια!
Επόμενος αγώνας είναι στο Κλεάνθης Βικελίδης απέναντι στον αστέρα τρίπολης το ερχόμενο σάββατο το οποίο θα βγάλουμε πολλά γούστα σε μπάλα και μπάσκετ...